Uczestniczki - Tominowo

Tominowo czyli Gosia i chłopaki. Super blog, ze sprawdzonymi zabawami. Brali również udział w pierwszej edycji Dziecka na Warsztat. A jak powstało Tominowo? O tym za chwilę.
TO- MI- NOWO- dla małego dziecka wszystko jest nowe! Nie ma nic piękniejszego, niż mieć możliwość pokazywania dziecku świata. Wszystko w około jest takie ciekawe, bo nowe. Przyroda, smaki, słowa, sztuka, muzyka, własne ciało, historia... Jak dobrze móc przeżywać to wszystko z dzieckiem, pochylać się nad biedronką, ugniatać wspólnie ciasto, pozwolić dziecku dotknąć, posmakować, odkrywać, uczyć się ... Przy okazji samemu przeżywać po raz kolejny dzieciństwo… i po raz kolejny.. Widzieć świat z innej perspektywy. Tej świeżej, niewinnej, ciekawej.

TO- było dla Tomka, blog powstał ku pamięci, jego słów, powiedzonek, zdarzeń, naszych zabaw. To było w listopadzie 2010 r., na Tomka 2 urodziny, a od października 2012 r. Tominowo to wirtualny pamiętnik także brata Tomka –Stasia.
MI- blog pozwolił się sprawdzić (i w kwestiach technicznych), zrealizować, dać upust pomysłom, zapisać i zapamiętać chwile.. Pozwolił dzielić się pomysłami i zarażać innych rodziców, by starali się „kolorować chwile” swoim dzieciom, by tworzyli im wspaniałe wspomnienia, ciepłego domu, pełnego bliskości, radości, zabawy i zapachu ciasta. Bo to wcale nie jest takie trudne!

NOWO- wszystko! dla dzieci, dla mnie, nowe pomysły, kontakty, wirtualne znajomości, projekty, wiedza, okienko na świat..

Tominowo to nasze Królestwo
Królestwo, w którym rządzi KRÓL Tomek, (27.11.2008)
a 2012 r. władanie przejął również KRÓLEWICZ Staś. (8.10.2012)

Tu bawimy się, nadajemy przedmiotom „drugie życie”, urzędujemy w kuchni, zwiedzamy, uczymy, śmiejemy, zapamiętujemy chwile, bajkopiszemy! …

Zobaczcie co jeszcze! Na pewno się nie nudzimy!
Zapraszamy do naszej bajki, rozgośćcie się..Mama Gosia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Dziecko na Warsztat , Blogger